Ek gelir kazanmak

Ek gelir kazanmak herkes ikinci bir işe ihtiyaç duyabilir. Daha fazla kazanmak ve kendi işinin patronu haline gelmek için evdeyken yapılabilecekler oldukça fazladır.

Bazı araştırmalar ile evde nasıl para kazanılacağına bakılması mümkündür. Boş vakitleri bu şekilde değerlendirmek ve ek gelir sağlamak için internet seçeneği de kullanılabilir. Bunun yanında ev işleri de gelir sağlamaya uygun hale getirilebilir. Bu nedenle de ek geliri sağlamak en çok öğrencilere ve ev hanımlarına yaramaktadır. Ekonomik anlamda çok iyi bir seçenektir. Evde çalışmanın keyfi ise bambaşkadır.

Hem daha rahat hem de iyi para kazanmak ev içerisinde mümkün olacaktır. Böylelikle isteyen herkes yapabileceklerini meslek haline getirecek ve maddi kazanç elde edecektir.

 1. birğül dedi ki:

  sizinleyim

  • admin dedi ki:

   Birgül hanım,

   Ek gelir kazanmak için sizin ve diğer kullanıcılarımızın yaptığı hatadan bahsedeceğim.

   Sizin gibi ev hanımlarına ulaşılması için bir telefon numarası bırakmak çok zor yada internet olduğu için korkunç geliyor.

   Soruyorum siz hanımlara iş verenler sizlere nasıl ulaşacaklar ?

   • elif dedi ki:

    Antalya Muratpaşa’da oturuyorum evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05369631549 teşekkürler

 2. FİLİZ BULUT dedi ki:

  meraba ben mersinde ikamet ediyorum ek işe çok ihtiyacım var aslında işsizim iş arıyorum bulamıyorum paylaşılan iş ilanlarınızı yapabileceğime inanıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz saygılarımla Filiz BULUT 05*70**37*5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir