Evde çeviri işi

Son dönemlerin en kazançlı yollarından birisinin de evde çeviri işi yapmak olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bilinmeyen ya da çeviri ihtiyacı duyulan pek çok yabancı lisanı çevirmek sizlere fazlası ile kazanç sağlayacaktır. İnternet gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte artık internet ortamı üzerinde pek çok iş olanaklarının da arttığını söyleyebiliriz. Buna göre sizler de eğer alanında uzman iseniz çeviri işlerinizi ev ortamı üzerinden kolayca yapmaya da başlayabilirsiniz. Üstelik her bir 100 çeviri yapmanızın ardından 3$ ile 10$ dolar gibi bir ücrete tabii olmanız da kaçınılmaz bir durum olacaktır. Gerek öğrencilerin, gerek ev hanımların, gerekse ek gelir imkânı isteyen kişilerin kolaylıkla yapabilecekleri işler arasında yer alan çeviri ile artık sizlerde ev ortamında zorluk çekmeden verilen işinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu iş olanakların en güzel taraflarından birisinin de ev ortamın da istediğiniz sayıda çeviri yapabilme kolaylığının da tanınmasıdır. Buna göre sizlerde kaç adet çeviri yaptıysanız ücretinizi de yapmış olduğunuz çeviri sayısınca almaya başlayacaksınız.

 1. Bediş dedi ki:

  Çevirş yapılır

 2. Bahar Özgür dedi ki:

  Egitim dilim ingilizce ve bolumum ingiliz dili ve edebiyati.her alanda uygun fiyata ing-turkce ceviri yapilir.

 3. Betül dedi ki:

  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Çeviri yapıyorum
  Mailimden ulaşabilirsiniz.

 4. Damla dedi ki:

  Merhaba! . Abant İzzet Baysal’da 1 sene İngilizce eğitim gördüm, ve İngilizceyi akıcı konuşabiliyorum.Lisans 3. sınıf öğrencisiyim. Çevirilerimi Bolu’da yapmayı planlıyorum. Mail atabilirsiniz.

 5. Berkcan dedi ki:

  İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim evde çeviri yapılır ucuz fiyata

 6. Sabina Baş dedi ki:

  Türkçe Rusça / Rusça Türkçe çeviri yapılır

 7. Atilla Cem dedi ki:

  İleri derecede Portekizce ve İngilizce biliyorum, mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  [email protected]

 8. nihal dedi ki:

  alanyada yaşıyorum arapça inglizce turkçe fransızca biliyorum tecrubeliyim

 9. Şeyma Gkbyrk dedi ki:

  Marmara Üniversitesi Biyomühendislik (%100 İngilizce) mezunuyum. 3 senedir hem sadeceon sitesinde hem de site dışında makale, roman, akademik her alanda çevirmenlik yapıyorum. 1000 kelimesi 10 TL veya sayfası 5 TL’den ücretlendirme yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir