Evde gelin çiçeği işi

Evde gelin çiçeği işi gelinliğin en önemli aksesuarı gelin çiçeğidir. Gelin çiçeklerinin tasarımları her zaman çok önemli bir konu olmuştur. Bu işi birçok firma yapar ancak daha özgün modeller de bulunabilir. Evde gelin çiçeği işi hem eğlenceli hem de önemli bir uğraştır.

Evde gelin çiçeği işi birçok insan için hem bir meslek hem de ek gelir kaynağı olabilir. Gelin çiçeği yapmak gerçekten de keyif verecek bir uğraş olarak görülmelidir. Eli bu tür işlere yatkın olan insanlar bu işten kazanç elde edebilirler. Bahar çiçeklerinden ya da güllerden hazırlanacak çiçekler ile çok hoş gelin çiçekleri meydana gelecektir. Her gelin bu tür farklı işleri firmaların yaptıklarından daha çok beğenir. Evde gelin çiçeği işi özellikle iş sahibi olmayan insanların sıklıkla tercih ettiği bir alandır.

Gelin çiçeklerine farklı aksesuarlar da eklenerek çok hoş buketler meydana getirilebilir. Tüller, danteller, boncuklar ve farklı desende kumaşlar ile çiçekler daha gösterişli olacaktır. Fiyatları da bu işi evde yapan insanların düzenlemesine kalmıştır.

 1. Halil İbrahim dedi ki:

  5 kişilik grubumla bu işe ihtiyacım var 05*19**86*7

 2. melek dedi ki:

  ankara etlıkte oturuyorum evde yapabılcegım ek iş arıyorum elsanatları mezunuyum

 3. nuray abay dedi ki:

  evde ek iş ilanlarınızdan faydalanmak istiyorum .mail olarak dönüş yapmanızı istiyorum .

 4. senem dedi ki:

  evde gelin çiçeği yapmak istiyorum istanbul anadolu yakasında oturuyorum ataşehirde donuş yaparmısınız lutfen

 5. Anita Tunc dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum gelin çiçeği dekoratif ci ek tasarımları gelin taçları tasarımları yapıyorum daha profesyonel ve ciddi firmalarla çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir